Ogłoszenie

Pogoda i czas: Słoneczne sierpniowe przedpołudnie.

#1 2010-08-08 17:40:48

Hiroshi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 2
Punktów :   

Propozycje

Dobry.
Forum całkiem dobre..zerżnięte jak nic z Waldorf ale cóż poradzić. -_-
Szczerze nie podoba mi się wygląd forum. Jest odrzucający wręcz. I szczerze powiedziawszy lepiej by było gdyby forum było zrobione gdzie indziej niż tu.

Offline

 

#2 2010-08-08 20:01:33

Miku Sugihara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Propozycje

Podzielam! pun.pl jest cięższe do ogarnięcia zarówno dla nowych osób, jak i tych, którzy mają już pewne doświadczenie w RPG ( większość przyzwyczajona jest do mojeforum.net ). W zasadzie ta szkoła i Waldorf są odwzorowaniem Potterowskiego Hogwartu, więc nie ma się co dziwić, że są podobne.  W każdym razie jestem za przeniesieniem strony na www.mojeforum.com i zmianą stylu, bo pierwsze wrażenie jest najważniejsze! :>

Offline

 

#3 2010-08-13 10:19:48

Xaos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Propozycje

Ja nic nie mam do nazwy. Jest krótka i dla mnie prosta do ogarnięcia... i nie trzeba się rozpisywać jak się jest gdzieś po za domem i nie ma się czasu na tyle... a sekundy lecą... *uśmiech*.
Styl... jest prosty no i może trochę skromny lecz od czego się na wyobraźnie. Jak ma się napis np. błonia... to nic nie zabrania rozszerzyć.
Obrazki do każdego tematu tak jak sale lekcyjne to jakoś by było przesłodzone.
Dla mnie tak jak jest... jest dobrze.

Ostatnio edytowany przez Xaos (2010-08-13 16:52:16)


"Cynizm jest to udana próba zobaczenia świata, jakim jest on w rzeczywistości."

Offline

 

#4 2010-08-13 14:09:21

Miku Sugihara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Propozycje

Tzn. to już nie chodzi o samą nazwę, a ogólnie o domenę. Jak dla mnie ciężej jest się połapać  w pun, bo zawsze grało się na mojeforum. No...ale nie ma tragedii. Najważniejszy jest styl, bo jak na razie odpycha...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teaminvictis.pun.pl www.altanka.pun.pl www.pedagogika2010euhe.pun.pl www.kajol.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl